CREATE ACCOUNT

FORGOT YOUR DETAILS?

SAMURAI SHOT – 100% NATURAL PREMIUM ENERGY DRINK

NAKUPUJTE V NOVÉM ESHOPU SAMURAI SHOTU

SAMURAI SHOT je specialista na posilující přírodní extrakty z čajů a bylin, které povzbuzují a utužují tělo i mysl.

Neváhejte dámy a pánové, vstupte do nealko saloonu.

VSTOUPIT DO ESHOPU SAMURAI SHOTU

POSTŘEHY PIJÁKŮ SAMURAI SHOTU:

"Nebojte Samurai shot míchat s alkoholem nebo mezi sebou"

JAROMÍR HOMOLA, BRNO

Bitter Green jsem kombinoval se slivovicí (Valach sa nezapře) a užíval jsem i zrakem reakci těchto moků. Nejsilněji na podporu skvělé nálady, pozitivity a tvořivosti na mě spolehlivě působí Sweet Flower 2 díly a Pure Dark jeden díl.

"Využívám ho jako pomocníka pro dlouhé pracovní večery"

PETR KOŘÍK, CHEB

Stačí už jeden panák a hned mám lepší den :-) a pokud potřebuji pracovat dlouho do noci kopnu do sebe více panáků a to vše bez zbytečných cukrů. Doufám že stihnu i speciální Vánoční edici :-)

"Varianty bez cukru nejsou pro lidi co nemaj rádi hořkou chuť" TOMÁŠ TRÁVNÍČEK, STARÉ MĚSTO

Ahoj, za mně je použitelný zatím jen Sweet Flower, který si opravdu rád dám pro nakopnutí. Pure Dark je hubou kroutící teror a bolí mně po něm žaludek, Bitter Green se dá použít k přípravě instantního čaje při zředění 1 ku 10, jinak mi taky moc nejede. Chápu, že ta koncentrace je nutná pro účinek, ale už se tam dost ztrácí chuť. Každopádně díky za skvělou novou myšlenku a držím pěsti do budoucna!

"Samurai energie, která pomohla celému týmu k lepšímu výkonu"

MARKÉTA KUBEŠOVÁ, PLZEŇ

Hlasim, ze závod jsem přežila, uplavala jsem cca 15 km, celkově jsme byli pátý. Spolutrpitelé jsem přesvědčila, aby zkusili Samurai shot. Měla jsem s sebou ten z černeho čaje. Popijeli jsme ho jemně ve čtyrech lidech a všichni jsme se shodli, ze jsme diky němu plavali lépe. Vypili jsme během 20 hodin 1 lahev.

"Prášky, Red bull? Raději Samurai shot" HANA ŠKOBRTALOVÁ, NÁMĚŠŤ NA HANÉ

V létě na facebooku jsem shlédla vaše video na propagaci a rozjezd Samurai shotu,řekla jsem si : To jó,na to já ti určitě skočím a ještě ti pošlu peníze předem to tak! Ale známá mě přesvědčila. A musím prohlásit,že opravdu nelituji.Zpočátku jsem si řekla,že ochutnám každý zvlášť-prostě načnu flašku a až se dopije,vezmu další.A jak to dopadlo? Měla jsem otevřené všechny tři příchutě a stále je střídala.Chutnaly mi všechny.Dávala jsem ochutnat rodině nebo známým,ale v podstatě jsem si je vypila sama.Pracuji ve třísměnném provozu a potřebuji být stále čilá a rozhodně se nemíním nabuzovat prášky,ani pochybnými red-buly a jim podobnými životabudiči-no řekněte,kdo si může dovolit,dát si před odchodem do práce panáka?Já ano! Děkuji vám za vaši práci a že se opět můžu těšit na Ježíška (totiž Samuraje). Už se nemůžu dočkat nové příchutě!

"Zaručený povzbuzovák po ránu nebo při řízení"

DANA ŘEHÁKOVÁ, ČESKÁ TŘEBOVÁ

Ochutnali jsme 3 druhy Samurai shotů a mne nejvíce chutnal Flower Sweet - byl opravdu lahodný a neskutečně "čajový". S přítelem jsme si dali vždy panáčka hned po ránu a příjemně nás to nabudilo na celé dopoledne. Panáček dodal apetit na vydatnou snídani / říká přítel/, kdežto mne sedl panáček raději po snídani. A navíc i super před řízením.

CO JE TO SAMURAI SHOT, Z ČEHO JE VYROBEN A JAK FUNGUJE??

Jedná se o funkční koncentráty z bylin ve třech variantách, plněné do 0,5 l lahví, v dárkovém provedení. Jde o světový originál v povzbuzujících nápojích, který vzešel z dílny Čajomíra a jeho přátel, realizovaný v srpnu 2015. Samurai shot je vyroben z kvalitního pravého čaje bez zbytečných konzervantů, barviv, zahušťovadel a stabilizátorů. Funkční stimulace shotu je založena na účinku čajového kofeinu na lidský organismus. Zasahuje hlavně tři oblasti těla. HLAVA - pozitivně podporuje soustředění a dlouhou duševní činnost. SRDCE - reguluje srdeční činnost a tlak. ŽALUDEK - urychluje trávení, uvolní přeplněné břicho.

PROČ VZNIKL SAMURAI SHOT?

Znáš jistě situaci, kdy jseš na oslavě a zrovna řídíš nebo nemůžeš alkohol ze zdravotních důvodů či z přesvědčení. Všichni si přiťukávají panáky a ty se přidáš se svým půllitrem limonády či vody. Nebo potřebuješ být dlouho koncentrovaný na učení, řízení nebo v práci, ale už jsi zalepený všemi sladkými energy drinky. V těchto situácích ti pomůže Samurai shot, první panák bez alkoholu, který obsahuje silný koncentrát z čajů a bylin bez cukru, zbytečných konzervantů, barviv a zahušťovadel. Vycházíme z tradičních receptur starých kultur, které velmi rády používají kvalitní koncentráty.

KDO MŮŽE ZA SKVĚLÝ DESIGN SAMURAI SHOTU?

Když si položíte tuto otázku, odpověď je jednoduchá. Může za to grafik, muzikant a milovník čaje Maťo Mišík. S Martinem se známe již několik let z Creative Gatu a jsem moc rád, že přijal výzvu na realizaci etikety a celého vizuálu Samurai shotu. Trefil se napoprvé. Inu propojit cit k čaji a výtvarno není věc jednoduchá. To jsem si vyzkoušel u mnoha dřívějších spoluprací. Maťo je velký milovník čaje a to ti dokáže i v lekci, jak si připravit dobrý zelený čaj (klikni na obrázek). Ještě na něj prásknu, že pochází ze známé muzikantské rodiny. www.matomisik.cz

SAMURAI VIDEO SEKCE

TOP UA-9965985-1