FORGOT YOUR DETAILS?

PRODEJ VSTUPENEK DO ČAJOVÉ ŠKOLY + AKTUÁLNÍ PROGRAM

ČAJOVÁ ŠKOLA ČAJOMÍRA- vzdělávání o čaji pro každého

PROGRAM ČAJOVÉ ŠKOLY 20120/2021

PŘIJĎTE ČAJOVÉ ŠKOLY U ČAJOMÍRA. Nabízíme zbrusu nové kurzy pro milovníky čaje. Na školní rok 2020/2021 jsme pro vás připravili. AKTUÁLNÍ PROGRAM ŠKOLY A ZAKOUPENÍ VSTUPENKY najdete na www.imperiumoftea.cz

ČAJOVÝ SOMMELIER ANEB JAK POZNAT DOBRÝ ČAJ

CENA KURZU: 590 Kč

ČAS: od 18 do 20 hodin

MÍSTO KONÁNÍ: Samurai Shot, Partyzánská 3/1, Praha 7

Máte rádi čaj, ale přesně nevíte, co vám svět čaje může nabídnout? Kurz je určen pro milovníky čaje, kteří si rádi vypilují své chuťové pohárky.

Naučíte se rozpoznávat chutě základních druhů. Dozvíte se nutné minimum pro kvalitní vhled do světa čaje. Budeme se věnovat detailně hlavním pěstitelským oblastem. Cílem je, aby každý absolvent kurzu si uměl sebejistě vybrat a nakoupit z nepřeberného množství nabídek svůj oblíbený čaj.

KOREJSKÝ ČAJOVÝ RITUÁL ANEB TANEC ČAJE A ETIKETY

CENA KURZU: 790 Kč

ČAS: od 18 do 20 hodin

MÍSTO KONÁNÍ: Podkroví Divadlo Kampa, Praha 1 - Malá Strana

Máte rádi čajové rituály, ale nikdy jste nevěděli přesně jak na to? Chcete se naučit jednoduchý, ale praktický styl přípravy čaje? Otevíráme první ročník tradičního korejského čajového obřadu. Dozvíte se základy etikety, jak správně přistupovat k čajovému obřadu. Naučíte se krok na krokem tradiční korejský čajový obřad s práškovým čajem Matcha.

Navazujeme na praktickou výuku významné korejské čajové mistryně Sunwoo Park, kterou jsme hostili v Čajové škole na Kampě v roce 2010 a 2018.

VŠE O ČAJI PRO ZAČÁTEČNÍKY

CENA KURZU: 490 Kč

ČAS: od 18 do 20 hodin

MÍSTO KONÁNÍ: Samurai Shot, Partyzánská 3/1, Praha 7

Nevíte si rady s přípravou různých druhů čaje, potřebujete se ujistit jaké nádobí používat a jak horkou vodu uvařit? Vše se dozvíte v tomto tréninku

TOP UA-9965985-1