FORGOT YOUR DETAILS?

ČAJOMÍR CATERING – chutě čajů a bylin pro vaše hosty

Již od roku 2004 let zajišťujeme profesionální servis kvalitního nealko občerstvení ve stylovém provedení pod značkou Čajový komfort. Atraktivní, zábavnou a vzdělávací formou představujeme svět čaje v jeho mnoha formách. V poslední době jsme do nabídky přidali teplé i studené pokrmy se zaměřením na kvalitu surovin, doplněné specialitami s čajem.

DELIKATESY S ČAJEM

NOVINKA. Mnozí ještě neví, že čaj není jen na pití, ale že se z něj vyrábí skvělé netradiční dezerty. Čajomír catering vám zajistí na míru pohoštění pro menší i velké události. Zaměřujeme se na pokrmy zdravé zelené kuchyně, kombinované se specialitami z pravého čaje.

SVĚT ČAJOVÝCH KOKTEJLŮ

Čaj nemusí být jen teplý nápoj podávaný v tradičních porcelánových mističkách. Poznejte a vychutnejte si kvalitní čaj připravený jako koktejl. Díky kvalitní metodě luhování za studena jsme schopni vytvořit na desítky originálních chutí. Osloví vás svojí atraktivní škálou barev a povzbuzujícími účinky.

ŘÍZENÉ DEGUSTACE

Populárně naučnou formou vás provedeme světem čaje. Můžeme zvolit ochutnávku podle jednotlivých oblastí Čína, Japonsko, Taiwan, Korea, Indie, nebo dle metod zpracování čaje po sklizni. Hosté dostanou základní průpravu v poznávání chutí a mohou certifikát od Čajové školy na Kampě.

ČÍNSKÝ ČAJOVÝ BAR

Představte si luxusní, dřevěný čajový stůl vykládaný perletí. Za ním sedí čajový mistr a připravuje stylově a elegantně čaj nejvyšší kvality. Každou chvíli má připraveny různé nálevy těch nejvybranějších chutí a vy můžete několik hodin volně degustovat. Hosté se naučí jak správně se tradičně pije čaj.

ČAJOVÁ ŠKOLA NA AKCÍCH

Vzdělávání o přípravě čaje můžete zahrnout do programů firemních či soukromých aktivit. Připravujeme individuální programy, v kterých se zapojí dospělý i děti. Dozvíte se mnoho zajímavých rad a tipů, které vás mohou příjemně inspirovat.

ORIENTÁLNÍ SALONEK

Vůně ovocných tabáků do vodních dýmek, silná káva z džezvy a sladké zákusky baklawa, stylový nábytek, barevné látky, drobné dekorace a kostýmy - změníme vaši kancelář v útulnou egyptskou kavárnu se stylovým servisem.

KOREJSKÝ ČAJOVÝ OBŘAD

Čajový obřad vytváří neopakovatelnou atmosféru harmonie a relaxace. Je to tradice Koreje koncentrovaná v dokonalé přípravě misky čaje. Lze si ho užít jako komorní zábavu po malých skupinkách nebo komentované vystoupení na pódiu.

FESTIVALOVÁ ČAJOVNA

Nabízíme kvalitní služby pro venkovní akce. Na vašem festivalu zajistíme čajovnu jako nealko osvěžovnu s kvalitními nápoji, vodními dýmkami a vegetariánským občerstvením.
TOP UA-9965985-1