FORGOT YOUR DETAILS?

Na letošním Čajomír festu se bude hrát velký dedustační turnaj Imperium of Tea. Hrát může každý a vítěz si odnese tolik čaje, kolik unese!

IMPERIUM OF TEA

je objevitelská degustační hra, kterou mohou hrát až 4 hráči.

Není to běžná desková hra. Nerozhodují v ní kostka, karta nebo strategie, ale SMYSLY. Jednoduše se přenesete 400 let nazpět a stanete se ochutnávači a objeviteli, kteří se vydávají napříč světem po slepé mapě čajových chutí.

Příběh hry začíná v roce 1610 v Rotterdamu. Do holandského přístavu je přivezena lodí první dodávka ČAJE Z ČÍNSKÉHO KANTONU. Od této doby začíná „čajový boom“ v západním světě. Čaj si na začátku dopřávají pouze vyšší společenské vrstvy jako luxusní exotické zboží.

Obchodníci vynakládají obrovské investice pro dovoz kvalitnějšího čaje s příslibem vysokých zisků. Vládne zde tvrdá obchodní politika, která vsází na neznalost nakupujících o kvalitě čaje. Kdekdo se dá ošálit tím, že nakoupí za nemalé peníze obyčejné VRBOVÉ LISTÍ. V tuto chvíli VSTUPUJETE DO HRY VY. A má to ještě jeden bonus, které oceníte po hře: AŽ SI PŘÍŠTĚ PŮJDETE KOUPIT SYPANÝ ČAJ, BUDETE PŘESNĚ VĚDET, CO DĚLÁTE!

Hra (tubus) obsahuje:

- hrací plátno

- 4 měšce s hracími kameny

- 10 vzorků čaje označených čísly 1 až 10

- čajové bedny na vzorky čajů označené čísly 1 až 10

- 4 seznamy testovaných vzorků čaje s tabulkou na poznámky

- podložky pod misky

- prázdné archy na seznamy vzorků (pokud si čaje chcete doplňovat sami)

- pravidla hry

Hra bude brzy v prodeji na těchto stránkách a dalších distribučních místech. AUTOREM hry je JAROMÍR ČAJOMÍR HORÁK expert na čaj a čajovou kulturu, člen World Tea Union

TOP UA-9965985-1