CREATE ACCOUNT

FORGOT YOUR DETAILS?

TÝM ČAJOMÍR

My a naši přátelé představujeme čaj jako nápoj obsahující mnoho zajímavých infomací o našich předcích, jejich kultuře, zvycích, etice, etiketě, gastronomii, zemědělství a duchovní esenci u jednotlivých národů na Zemi. Naším cílem je organizovat, podporovat a mapovat čajovou kulturu nejen v Čechách, ale po všech jejích evropských i světových cestách. Jeslti máš stejný záměr, napiš Čajomírovi.

Jaromír Horák

VÝKONNÝ ŘEDITEL

Jaromír se profesionálně věnuje čaji od roku 2002. "Mým cílem je představit pestorbarevný svět čaje pro laickou i odbornou veřejnost. Postava Čajomíra, jako super hrdiny je skvělý pomocník v mé práci."

Petra Bashka Horáková

ČLENKA SPOLKU ČAJOMÍR

Marek Tiefenbach

ČLEN SPOLKU ČAJOMÍR

Jiří Maryško

ČESTNÝ ČLEN a tvůrce postavy Čajomír

Dnes již herec Divadla na Vinohradech, ale také skvělý kreslíř a grafik stál v roce 2009 u zrodu myšlenky čajového festivalu a sdružení, které podporuje čajovou kulturu v Čechách. Vtisknul základní podobu Čajomíra. Vytvořil kreslenou postavičku super hrdiny a celý charakter grafiky, která doprovází všechny události spolku. Později jeho práci rozšířil pro další akce Čajomíra grafik Šimon Kubec.

Jaroslav Dušek

ČESTNÝ ČLEN a kmotr Spolku Čajomír, tvůrce jména Čajomír

Jarda podporuje spolek Čajomír od jeho úplných začátků. Není náhoda, že jméno Čajomír poprvé vyslovil právě on, když mu Jaromír Horák připravoval misku čaje, ještě jako kulisák v Divadle Archa v roce 2001. Děkujeme Jardovi za jeho podporu.

TOP UA-9965985-1