CREATE ACCOUNT

FORGOT YOUR DETAILS?

TÝM ČAJOMÍR

My a naši přátelé představujeme čaj jako nápoj obsahující mnoho zajímavých infomací o našich předcích, jejich kultuře, zvycích, etice, etiketě, gastronomii, zemědělství a duchovní esenci u jednotlivých národů na Zemi. Naším cílem je organizovat, podporovat a mapovat čajovou kulturu nejen v Čechách, ale po všech jejích evropských i světových cestách. Jeslti máš stejný záměr, napiš Čajomírovi.

Jaromír Horák

VÝKONNÝ ŘEDITEL

Jaromír se profesionálně věnuje čaji od roku 2002. "Mým cílem je představit pestorbarevný svět čaje pro laickou i odbornou veřejnost. Postava Čajomíra, jako super hrdiny je skvělý pomocník v mé práci."

Tereza Jirovská

PR ASISTENTKA

Tereza momentálně žije převážně v Jižní Koreji, kde studuje posledním rokem mezinárodní obchod na Korea University. Externě pracuje pro firmu LEGO a i v Koreji se věnuje různým aktivitám. Ráda cestuje a nejraději objevuje Asii. K Asii patří čaj a proto se již druhým rokem zapojila do průběhu akce Čajomír fest, kde má na starosti převážně marketing a PR.

PETRA BASH HORÁKOVÁ

ČLENKA SPOLKU ČAJOMÍR

MAREK TIEFENBACH

ČLEN SPOLKU ČAJOMÍR

Jiří Maryško

ČESTNÝ ČLEN A tvůrce postavy Čajomír a celé grafiky

Dnes již herec Divadla na Vinohradech, ale také skvělý kreslíř a grafik stál v roce 2009 u zrodu myšlenky čajového festivalu a sdružení, které podporuje čajovou kulturu v Čechách. Vtisknul základní podobu Čajomíra. Vytvořil kreslenou postavičku super hrdiny a celý charakter grafiky, která doprovází všechny události spolku. Později jeho práci rozšířil pro další akce Čajomíra grafik Šimon Kubec.

Jaroslav Dušek

ČESTNÝ ŠLEN a kmotr Spolku Čajomír a tvůrce jména Čajomír

Jarda podporuje spolek Čajomír od jeho úplných začátků. Není náhoda, že jméno Čajomír poprvé vyslovil právě on, když mu Jaromír Horák připravoval misku čaje, ještě jako kulisák v Divadle Archa v roce 2001. Děkujeme Jardovi za jeho podporu.

TOP UA-9965985-1