FORGOT YOUR DETAILS?

ZVÝHODNĚNÝ PŘEDPRODEJ VSTUPENEK ČAJOMÍR FEST 2021

ČAJOMÍR FEST 14.-15. srpna 2021

13. ROČNÍK NEJVĚTŠÍHO EVROPSKÉHO FESTIVALU ČAJOVÉ KULTURY A UMĚNÍ

Třináctý ročník největšího festivalu čaje v Evropě bude nově hostit Výstaviště!

Letošní ČajomírFest, se bude konat ve dnech 14. 8. – 15. 8. 2021 v parkové části Výstaviště. Zahájení festivalu proběhne v sobotu ve 12.00 a program prvního dne potrvá až do 20.00. Nedělní část svátku čaje bude pokračovat již od brzkých ranních hodin a festival zakončíme při smrákání slavnostním vyhlášením Krále čajmenů.

Výstaviště se promění v největší čajovnu pod širým nebem

Hlavním bodem programu je velká degustace čajů a bylin, které připravují zástupci čajoven z Čech, Evropy i vzdálenějších zemí. Na hlavním pódiu pak proběhne přehlídka čajových stylů a bohatý doprovodný program. V současné chvíli se registrovalo 30+ čajoven a čajmanů z Čech i zahraničí.

Zvolíte si Krále Čajmanů

Už každoročně volíte Krále Čajmenů. Ke své degustační pásce dostanete keramický žeton - čajk, který můžete věnovat hostiteli, jehož přípravu čaje chcete odměnit. Můžete těšit na desítky čajmanů, kteří vám uvaří čaj svým originálním způsobem a s osobitým příběhem. Král Čajmanů ponese svůj titul až do příštího ročníku Čajomír festu..

Informace týkající se COVID opatření

Všichni držitelé degustační pásky jsou povinni kontrole na vyzvání prokázat splnění jedné z následujících podmínek vstupu:

1) doložit negativní RT-PCR test starý nejvýše 7 dní,

2) doložit negativní POC antigenní test starý nejvýše 72 hodin,

3) doložit prodělání laboratorně potvrzeného onemocnění covidem-19 v době ne delší než 180 dnů přede dnem konání akce

4) aplikaci očkování proti covidu-19, přičemž od poslední dávky vakcíny (druhé u dvoudávkových vakcín, první u jednodávkových vakcín), musí uplynout nejméně 14 dní.

Vstupem do areálu návštěvník prohlašuje, že nebyl pozitivně testován na COVID-19 a splňuje veškeré podmínky pro návštěvy stanovené příslušnými právními předpisy.

Děkujeme za pochopení.

Vstupenkou je degustační páska a vlastní miska

Jsme hrdí na to, že festival vzniká bez finanční podpory sponzorů. Vstupenkou je degustační páska, kterou si můžete koupit v předprodeji nebo na místě.

Koupí degustační pásky vyjádříte svou podporu festivalu a my vám na oplátku poskytneme možnost bezplatných degustací, řadu workshopů a mnoho zajímavých vystoupení.

K degustování čajů si prosím KAŽDÝ přineste svoji oblíbenou misku, případně si můžete přímo na Festu zakoupit misku novou u jednoho z českých výrobců keramiky.

Letos bude možné vstupné na místě platit i kartou.

V tržnici nakoupíte originální keramiku a čaj přímo od dovozců

V tržnici si můžete nakoupit skvělé čaje přímo od dovozců. Originální čajové nádobí bude nabízet několik šikovných domácích keramiků. Bude zde i mnoho dalších prodejců zajímavého sortimentu.

O hladové žaludky se postará několik stánků s nabídkou kvalitní etnické, vegetariánské a veganské kuchyně.

Čeká vás meditativní hudba i divoký tanec

Venkovní pódium, které najdete uprostřed tržnice, nabízí komponovaný program akustických koncertů a hráčů na originální nástroje. Uvidíte zajímavá taneční vystoupení a nebudou chybět ukázky relaxačního cvičení a bojového umění.

Bohatý program workshopů během celého festivalu

Workshopová část festivalu už tradičně nabídne nejednu zajímavou aktivitu. Od meditací, přes relaxační cvičení, hru na hudební nástroje a mnoho jiných dílen. Program se každoročně mění a těšíme se, co letos bude nového.

KUDY NA ČAJOMÍRFEST?

Čajomír se přestěhoval na Výstaviště!

Abyste dlouho nebloudili v areálu Výstaviště, vydejte se přímo od zastávky "Výstaviště Holešovice" skrz areál, obejděte budovu Průmyslového paláce a Křižíkovi fontány zleva a dostanete se do parkové části Výstaviště, kde Fest naleznete.

MHD - tramvajová zastávka Výstaviště Holešovice

Tramvaje: 6, 12, 17

Pokud dorazíte autem, je možné parkovat přímo na placeném parkovišti patřící k Výstavišti, které je kousek od parkové části Výstaviště, kde Fest probíhá.

Při zaplnění zmíněného parkoviště je ještě možné využít parkoviště u Sparty.

FESTIVALOVÝ BLOG

TOP UA-9965985-1