CREATE ACCOUNT

FORGOT YOUR DETAILS?

PŘEDPRODEJ VSTUPENEK NA ČAJOMÍR FEST 2019

ČAJOMIR FEST 24.-25. srpna 2019

11. ROČNÍK NEJVĚTŠÍHO EVROPSKÉHO FESTIVALU ČAJOVÉ KULTURY A UMĚNÍ

Staré purkrabství na Vyšehradě bude letos hostit jedenáctý ročník Čajomír festu, a to ve dnech 24.8. – 25.8.2019. V sobotu bude festival zahájen ve 12.00 hodin a potrvá do 20.00 hodin. Nedělní program bude stejně jako každý rok od svítání do soumraku.

PODROBNÝ PROGRAM PRÁVĚ PŘIPRAVUJEME

ZÓNA MEZI SOCHAMI

+50 ČAJŮ A BYLIN OCHUTNÁTE S DEGUSTAČNÍ PÁSKOU

Hlavním bodem programu je velká degustace čajů a bylin, které připravují festivalové čajovny z Čech, Evropy i vzdálenějších zemí. V sobotu si můžete zahrát velkou čajovou degustační hru Impérium Of Tea. V neděli se můžete těšit na desítky čajmanů, kteří vám uvaří čaj svým originálním způsobem a osobitým příběhem.

ZÓNA VELKÝ SÁL

PREZENTACE O ČAJI OD ZAHRANIČNÍCH PROFÍKŮ A BLOGERŮ

Přes celý víkend můžete čerpat cennou inspiraci od zahraničních i tuzemských osobností. V jednotlivých blocích vám populárně naučnou formou představí specifika světa čaje. Přednášky jsou vhodné i pro začátečníky.

ZÓNA PODIUM MEZI SOCHAMI

ORTODOXNÍCH A MODERNÍ PŘÍPRAVY ČAJŮ

Pódium mezi sochami nabízí přehlídku čajových stylů. Pozvaní čajoví mistři budou prezentovat lokální přístupy v přípravě čajů a bylin. Dozvíte se mnoho praktických rad a uvidíte rozdíli u jednotlivých ethnik z celého světa.

ZÓNA PÓDIUM V TRŽNICI

MEDITAČNÍ KONCERTY A DIVOKÝ TANEC

Venkovní pódium, které najdete uprostřed tržnice, nabízí komponovaný program akustických koncertů hráčů a originální nástroje, etnická taneční vystoupení a nebudou chybět ukázky relaxačního cvičení a bojového umění.

ZÓNA MEZI SOCHAMI

DĚTSKÉ FESTIVALOVÉ ČAJOVNY

Čajomír fest po 10. let sdružuje komunitu lidí, kterým se klidná příprava čaje líbí a ještě jim čaj náramě chutná. Mnozí z nás dospěli v rodiče a přirozeně předávají lásku k čaji svým dětem, které to přirozeně baví.

Rodičové čajomilci, vezměte svým dětem nádobíčko a deku a vytvořte improvizovanou čajovnu, kde budete podávat své oblíbené dětské nekofeinové čaje a byliny.

ZÓNA TRŽNICE

V TRŽNICI NAKOUPÍTE ORIGINÁLNÍ KERAMIKU A ČAJE PŘÍMO DO DOVOZCŮ

V tržnici si můžete nakoupit skvělé čaje přímo od dovozců čajů do České republiky. Originální čajové nádobí bude nabízet několik šikovných domácích keramiků. A mnoho dalších prodejců zajímavého sortimentu.

O hladové žaludky se postará několik vybraných restaurací s nabídkou kvalitní ethnické, vegetariánské a veganské kuchyně.

FESTIVALOVÝ BLOG

TOP UA-9965985-1