FORGOT YOUR DETAILS?

V srpnu se park pražského Výstaviště zaplní nejen milovníky čaje, ale také nadšenci dýmkové kultury. Třetí srpnový víkend se pod širým nebem bude konat již čtrnáctý ročník Čajomír Festu a zároveň první ročník Shisha Festu.

14. ROČNÍK NEJVĚTŠÍHO EVROPSKÉHO FESTIVALU ČAJOVÉ KULTURY A UMĚNÍ

1. ROČNÍK MEZINÁRODNÍHO SETKÁNÍ MILOVNÍKŮ DÝMKOVÉ KULTURY

Zahájení festivalu proběhne v sobotu ve 11:30 a program prvního dne potrvá až do 22:00. Nedělní část svátku čaje bude pokračovat již od brzkých ranních hodin a festival zakončíme při smrákání slavnostním vyhlášením Krále čajmenů.

Skvělou atmosféru prvního ročníku Shisha Festu si návštěvníci budou moct užít po celý víkend. Čeká na ně mnoho designových Shisha lounges, prodejců dýmek a tabáku.

KUDY NA ČAJOMÍRFEST?

Čajomír se přestěhoval na Výstaviště!

Abyste dlouho nebloudili v areálu Výstaviště, vydejte se přímo od zastávky "Výstaviště Holešovice" skrz areál, obejděte budovu Průmyslového paláce a Křižíkovi fontány zleva a dostanete se do parkové části Výstaviště, kde Fest naleznete.

MHD - tramvajová zastávka Výstaviště Holešovice

Tramvaje: 6, 12, 17

Pokud dorazíte autem, je možné parkovat přímo na placeném parkovišti patřící k Výstavišti, které je kousek od parkové části Výstaviště, kde Fest probíhá.

Při zaplnění zmíněného parkoviště je ještě možné využít parkoviště u Sparty.

FESTIVALOVÝ BLOG

TOP UA-9965985-1