CREATE ACCOUNT

FORGOT YOUR DETAILS?

PŘEDPRODEJ VSTUPENEK ČAJOMÍR FEST 2017

ČAJOMIR FEST 20. SRPNA 2017 – PRAHA, VYŠEHRAD

Čajomír fest je inspirován tradičním čajovým festivalem z Koree. V roce 2009 Jaromír Horák se svými přáteli založil tradici setkání milovníků čaje a čajového umění na Vyšehradě, Staré purkrabství v Praze. Každý návštěvník se ocitně v největší čajovně pod širým nebem, která představuje komunitu profesionálů i nadšenců. V neděli 20. srpna 2017 od svítání do úsvitu se uskuteční již 9. ročník mezinárodního festivalu. Dramaturgie se zaměřuje na představení tradičního i moderního světa čajů, bylin a nealkoholických nápojů.

CHCI MÍT NA FESTU SVOJI ČAJOVNU / ZDARMA

Čajomír poskytne prezentační prostor zdarma, každému kdo chce vařit čaj pro návštěvníky festivalu. Výběr čaje a styl přípravy je jen na tobě. Máš možnost představit svou čajovnu nebo tvůj čajový projekt široké veřejnosti. Ověříš si, zda to co si myslíš o čaji, dává smysl i pro další milovníky tohoto lahodného nápoje. STAČÍ SE REGISTROVAT:

CHCI PRODÁVAT SVOJE ZBOŽÍ NA FESTU / PLACENÉ

Čajomír poskytne placený prezentační prostor každému, kdo chce prodávat své produkty pro čaj dělané nebo s čajem blízké. Výběr stylu prezentace je jen na vás. Máte možnost představit svůj produkt široké čajové veřejnosti. Ověříš si zájem o své zboží. STAČÍ SE REGISTROVAT:

PŘIHLÁŠKA PRO FEST ČAJOVNY

Kontaktní osoba, jméno a příjmení (vyžadováno)

Tvůj email (vyžadováno)

Název tvého festivalové čajovny

Telefon

Připravovaný čaj

Krátká anotace tvé čajovny

Web

Foto/logo

PŘIHLÁŠKA PRO STÁNKAŘE

Kontaktní osoba, jméno a příjmení (vyžadováno)

Tvůj email (vyžadováno)

Název tvého stánku

Telefon

Prodávaný produkt

Krátká anotace tvého zboží

Web

Foto/logo

FESTIVALOVÝ BLOG

TOP UA-9965985-1