CREATE ACCOUNT

FORGOT YOUR DETAILS?

PRODEJ VSTUPENEK NA ČAJOMÍR FEST 2019 JEN NA MÍSTĚ

ČAJOMÍR – ZÁBAVA A VZDĚLÁNÍ VE SVĚTĚ ČAJE

ČAJOMÍR FEST 2019 - PŘEDPRODEJ A REGISTRACE SPUŠTĚNA

Předprodej vstupenek byl zahájen. Hosté festu si můžou zakoupit zvýhodněnou vstupenku "dva dny za cenu jednoho".

Staré purkrabství na Vyšehradě bude letos hostit jedenáctý ročník Čajomír festu, a to ve dnech 24.8. – 25.8.2019. V sobotu bude festival zahájen ve 12.00 hodin a potrvá do 20.00 hodin. Nedělní program bude stejně jako každý rok od svítání do soumraku. Nebudou chybět čajový mistři a čajovny z tuzemska i zahraniční.

VÍCE PŘEDPRODEJ ZVÝHODNĚNÝCH VSTUPENEK NA ČAJOMÍR FEST 2019

PRVNÍ STŘEDA V MĚSÍCI PATŘÍ ČAJOVÉ ŠKOLE NA KAMPĚ

V NOVÉM ŠKOLNÍM ROCE ČAJOVÉ ŠKOLE NA KAMPĚ jsme pro všechny milovníky čaje připravili dva kurzy. Chcete se vzdělávat v chutích jednotlivých druhů čaje a jeho přípravě? Kurz ČAJOVÝ SOMMELIER ANEB JAK ROZPOZNAT DOBRÝ ČAJ bude právě pro vás.

Máte rádi čajové rituály, ale nikdy jste nevěděli přesně jak na to? Chcete se naučit jednoduchý, ale praktický styl přípravy čaje? Otevíráme první ročník KOREJSKÝ ČAJOVÝ RITUÁL ANEB TANEC ČAJE A ETIKETY. Dozvíte se základy etikety, jak správně přistupovat k čajovému obřadu. Naučíte se krok na krokem tradiční korejský čajový obřad.

VÍCE INFORMACÍ O PROGRAMU ČAJOVÉ ŠKOLY NA KAMPĚ

VOUČRY OD ČAJOMÍRA JAKO ORIGINÁLNÍ DÁREK

Jestli přemýšlíte nad tím, že by jste své blízké čajomilce POTĚŠILI dárkem v podobě VOUČRU DO ČAJOVÉ ŠKOLY NA KAMPĚ. Připravili jsme pro vás pět variant dárkových poukazů.

Vybíráte z voučrů v hodnotě 500, 1000, 2000 Kč a dále z voučrů na konkrétní kurz čajové školy.

CHCI SI VYBRAT Z NABÍDKY VOUČRŮ

VIDEA Z AKCÍ ČAJOMÍR

TOP UA-9965985-1