FORGOT YOUR DETAILS?

PŘEDPRODEJ ZAHÁJEN - VSTUPENKY ZA ZVÝHODNĚNOU CENU

ČAJOMÍR – ZÁBAVA A VZDĚLÁNÍ VE SVĚTĚ ČAJE

ČAJOMÍR FEST SE LETOS ROZŠÍŘÍ O DÝMKOVÝ FESTIVAL

14. ročník ČAJOMIR FEST přivítá profesionály a laiky nejen z Čech, ale i Německa, Rakouska, Polska, Slovenska a z dalších částí Evropy, ale například i z Kanady. Návštěvníka čeká velká degustace ve festivalových čajovnách. Akce je určena pro celou rodinu. Součástí programu jsou hudební a taneční vystoupení, workshopy a bohatá tržnice, která nabídne prezentace českých dovozců a prodejců čaje či výrobků českých keramiků se specializací na čajové nádobí. Hlad zaženete v gastro části, kde se bude vařit dobroty z různých koutů světa.

1. ročník SHISHA FEST má za cíl sdružovat profesionály a nadšence ve světě vodních dýmek na mezinárodní úrovni. Svět vodních dýmek zlehka ustoupil z čajoven do klubového prostředí shisha lounge, kterých vyrostlo na desítky za posledních pár let. V Čechách najdeme několik renomovaných výrobců luxusních vodních dýmek a příslušenství působící na zahraničních trzích. Je co ukázat a ochutnat.

„Novinkou letošního ročníku bude část určená milovníkům vodních dýmek, které jsou neodmyslitelně spojeny s českými čajovnami. Prezentace výrobců vodních dýmek, tabáků a příslušenství obsadí část nazvanou Shisha Fest, upřesňuje Jaromír Horák, ředitel Spolku Čajomír.

>KOUPIT VSTUPENKU NA ČAJOMÍR&SHISHA FEST

DEGUSTAČNÍ EDICE VZORKŮ - TEA SOMMELIER

Výběr čaji napříč trhem od 13. českých dovozců a z 10 zemí.

Pro všechny milovníky čaje připravil Čajomír sestavu 50 vzorků čaje od 14-ti českých dovozců. Skládá se z pěti boxů, které obsahují pět základních druhů čaje (zelený, bílý, světlý oolong, tmavý oolong a červené či černé čaje).

KOUPIT EDICI VZORKŮ - TEA SOMMELIER

ČAJOVÁ ŠKOLA ČAJOMÍR NABÍZÍ 3 KURZY PRO ZAČÁTEČNÍKY

Čajová škola Čajomír se již 11. let věnuje vzdělávání začátečníků ve světě čaje. Aktuálně jsou k dispozici 3 kurzy. TEA SOMMELIER se věnuje hlavně chutím a představuje pestrou paletu ochutnávek. ZÁKLADNÍ PŘÍPRAVA se věnuje praktické přípravě čaje v domácích podmínkách, ZÁKLADY ČAJOVÉHO OBŘADU se zaměřují na slavnostní přípravu a jak si udělat obřad u vás doma. Najdete nás na nové adrese Samurai Lab, Partyzánská 3/1, Praha 7 - Holešovice. Těšíme se na vás u misky čaje.

KOUPIT KURZ

VIDEA Z AKCÍ ČAJOMÍR

TOP UA-9965985-1