CREATE ACCOUNT

FORGOT YOUR DETAILS?

PŘEDPRODEJ ZVÝHODNĚNÉHO VSTUPU NA ČAJOMÍR FEST 2017

PROGRAM 2017

ZÓNA KRÁL ČAJMANŮ

TRŽNICE

Degustační páska vás opravňuje k neomezené ochutnávce mnoha zajímavých čajů z celého světa v největší čajovně pod širým nebem.

1/CEJLONSKÉ KOŘENÍ CZ

2/ČAJOKRÁSNO

3/ČAJOVNA KAŠMÍR

4/ČAJOVNA V MALINÍKU

5/DANDYS TEA

6/DREAMING PILLOW

7/HEARTH NET

8/HERBÁRIUM PROJEKT

9/IMPERIUM OF TEA

10/IMPERIUM OF TEA

11/IMPERIUM OF TEA

12/IMPERIUM OF TEA

13/IMPERIUM OF TEA

14/LA TIENDA DEL TÉ DE LEÓN

15/LITERÁRNÍ ČAJOVNA

16/PERMAKULTURA

17/REDESSPRESO

18/SLUNEČNÍKOVÁ ČAJOVNA

19/SALAYLÁMA

20/SLOVANSKÝ KRUH

21/TAIWAN CHA

22/TAO ČAJOVNA

23/TEAHEART - Makedonie

24/TŘEZALKA

25/U DĚDKA VRBÁKA

26/UCHOVANÉ SEMÍNKO

27/UNITEA

28/WAYUSA

29/白山老人

30/ SIČAJ 31/ PAMPELIŠKOVÁ KÁVA

V tržnici nakoupíte čaj od přímých dovozců nebo nádobí od českých keramiků. A mnoho dalšího.

CUKŘENKA - raw dobroty

ČO-XO- ruční pralinky

DARY ZEMĚ - zdravé potraviny

DOBRÁ ČAJOVNA VÁCLAVÁK - čajový tovar s čajovnou

EKVADOR - zboží z Ekvádoru

ELA JINDROVÁ + LUBO KOŠIAN - autorská keramika

FRESH FOOD - festivalový fresh bufet

FRUTEAMA - ovocné nanuky

JAN JÁNSKÝ - autorská keramika

KLÁSEK TEA - čaj, nádobí, doplňky

KOMBUCHA BOHYNĚ - nápoje z houby

LUCIE HRBKOVÁ - autorská keramika

MAGDALENA BROŽOVÁ - autorská keramika

MATCHA TEA - nápoje z matcha

MICHAL KAŇÁK - autorská keramika

PETR JURNÍČEK - autorská keramika

MICHAL VAŇHA - prodej čaje a doplňků

MILAN MACHEK - čajové moře

MLADÉ KOKOSY - čerstvé kokosy

MLESNÁ TEA - cejlonský čaj

MODRÝ SLON - čaj, keramika a doplňky

MUZEUM MEDOVINY - výběr z medovin

NATURE DESIGN - skleněné doplňky na vodu

OXALIS - degustace, prodej čaje

PACHAMAMA - ethno oblečení

PELIKÁN - Ising konvičky

RAWITO - poctivá raw zmrzlina

RETTER - dřevěné doplňky na čaj

RIMMER VŮNĚ

SAMURAI SHOT - točená Lim-ča a nealko panáky

SUMO - autorská keramika

šperky z kamenů + sundrumy

TEEGSCHWENDER - čaj a doplňky

TEREZA HILL - autorská

VĚRA MRÓZKOVÁ - autorská keramika

VIETNAM - čaje, nádobí, doplňky

WORKSHOP ZÓNE

OPEN AIR PROGRAM

Degustační páska vás opravňuje účastnit se celodenních workshopů pro děti i dospělé.

Většinu lektorů najdete ve workshopové zóně celý den i mimo konkrétní program:

10:00 FUJARY A KONCOVKY - Radek Musil

10:30 JAPONSKÉ ŠACHY SHOGI

11:00 GONG A TIBETSKÉ MÍSY - Petr Havlan

11:30 HRDELNÍ ZPĚV - David Fojtík

11:30 KAROLÍNA BEYOND&TOMÁŠ PROKOPIČ

12:00 SLOVANSKÝ KRUH

12:30 TAICHI PRAHA - Jitka Rychnovská

13:00 BUBNY PRO DĚTI - Petr Havlan

14:00 AKRO JÓGA - Mirka Papajiková

14:30 OM CHANTING

15:00 ŽENSKÝ KRUH - Eva Jelenová

16:00 BUBNY PRO DOSPĚLÉ - Petr Havlan

17:00 FUJARY KONCOVKY - Radek Musil

18:00 AKRO JÓGA - Mirka Papajiková

V prostorách celého festivalu si můžete užít vystoupení mnoha umělců od svítání do soumraku.

05:00 - RANNÍ ČAJ O PÁTÉ + KONCERT NA GONGY A TIBETSKÉ MÍSY /mezi sochami/

06:00 - SLOVANSKÝ RITUÁL K OTEVŘENÍ DNE A FESTIVALU /mezi sochami/

07:00 - CVIČENÍ JÓGY SE SAŠOU PAIKERTEM /mezi sochami/

09:00 - SUNDRUMS FLOW ONDŘEJ JANOUŠEK /mezi sochami/

10:00 - JÓGA SMÍCHU S PETREM FRIDRICHEM /mezi sochami/

10:00 - TAICHI PRAHA /tržnice/

10:30 - JIŘÍ HUNYADY / mezi sochami/

11:00 - HRA NA SITAR ZDENĚK HLADÍK /mezi sochami/

11:30 – KAROLÍNA BEYOND&TOMÁŠ PROKOPIČ /mezi sochami/

12:00 – KÁBUL JAM + DALIBOR ZEN ČAJOVÝ /tržnice/

13:00 - SAMURAJSKÉ UMĚNÍ /tržnice/

13:30 – JIŘÍ HUNYADY /mezi sochami/

14:00 - TAICHI PRAHA /tržnice/

15:00 - ZPÍVAJÍCÍ MÍSY /mezi sochami/

16:30 - KAROLÍNA BEYOND&TOMÁŠ PROKOPIČ /mezi sochami/

16:00 - SAMURAISKÉ UMĚNÍ /tržnice/

17:00 - TAICHI PRAHA /tržnice/

18:00 - SPOLEČNÉ VEČERNÍ BUBNOVÁNÍ /tržnice/

HLAVNÍ SÁL - TEA MASTER CUP

V prostoru hlavního sálu Starého purkrabství můžete sledovat mezinárodní soutěž v mixologii a degustaci.

10:00-15:00

TEA MASTER CUP

TEA MIXOLOGIE

11:00, 12:15, 14:00 GARAM MASALA BOLLYWOOD DANCE

Nominační soutěž světového finále v Číně

15:00 PAPIA DAS BAUL - koncert indické performerky

16:00-17:00

TEA MASTER CUP

TEA DEGUSTATION

Nominační soutěž světového finále v Číně

17:00 ELEN KUBIČKOVÁ A TOMÁŠ REINDL - koncert tradiční indické hudby

18:00 VYHLÁŠENÍ VÍTĚZŮ TEA MASTER CUP

19:00 KÁBUL JAM - KONCERT

20:00 VYHLÁŠENÍ KRÁLE ČAJMANŮ 2017

20:15 KONCERT "Hravé hlasy" tvořivý hlasový sbor Lu Hawy Goldin + ZÁVĚREČNÁ FESTIVALOVÁ TANCOVAČKA

TOP UA-9965985-1