FORGOT YOUR DETAILS?

PROGRAM

KUDY NA ČAJOMÍRFEST?

Čajomír se přestěhoval na Výstaviště!

Abyste dlouho nebloudili v areálu Výstaviště, vydejte se přímo od zastávky "Výstaviště Holešovice" skrz areál, obejděte budovu Průmyslového paláce a Křižíkovi fontány zleva a dostanete se do parkové části Výstaviště, kde Fest naleznete.

MHD - tramvajová zastávka Výstaviště Holešovice

Tramvaje: 6, 12, 17

Pokud dorazíte autem, je možné parkovat přímo na placeném parkovišti patřící k Výstavišti, které je kousek od parkové části Výstaviště, kde Fest probíhá.

Při zaplnění zmíněného parkoviště je ještě možné využít parkoviště u Sparty.

SOBOTA 14.8.2021

12:00ZAHÁJENÍ FESTU
12:05RYUKYUKOKU MATSURI DAIKO CZ

Japonské bubny

12:45TEREZA ŠÍRÍN ŠTOJDLOVÁ

Perský tanec

13:00VLAS - VLASTA PROCHÁZKA

Hra na ukulele

13:30KLASICKÝ BHARATANATYAM Aradhana Schreuer

Indické tance - Bhangra, Bollywood mix, Bharatanatyam

13:45PERSIAN DIVAS

Perské tance

14:15SAMURAJOVÉ HAZUKAN DÓDŽÓ, SAMURAI KASUMI DÓDŽÓ - (Zeman, Dohnálek)

Japonské bojové umění

15:00MIRKA PAPAJIKOVÁ - DIVÉ ŽENY

Taneční divadelní vystoupení

15:30TAICHI PRAHA

Čínské bojové umění

15:45SINGING STEEL - MILAN

Koncert Handpanů

16:30TAICHI PRAHA

Čínské bojové umění

16:45TEREZA ŠÍRÍN ŠTOJDLOVÁ

Azerbajdžánský tanec

17:00SAMURAJOVÉ HAZUKAN DÓDŽÓ, SAMURAI KASUMI DÓDŽÓ - (Zeman, Dohnálek)

Japonské bojové umění

17:30HURRIYA

Břišní tance

18:00TEREZA ŠÍRÍN ŠTOJDLOVÁ

Sufijský tanec

18:30KONCERT SITAR - TABLA Saša Li & Fabrice Michel
20:00AFTERPARTY V SAMURAI SHOTU

Ekstatic dance

Erika Stárková

César Chunk

NEDĚLE 15.8.2021

9:00RANNÍ CVIČENÍ JÓGY

Jóga se Sašou Paikertem

10:00RYUKYUKOKU MATSURI DAIKO CZ

Japonské bubny

10:45PERSIAN DIVAS

Perské tance

11:15VLAS - VLASTA PROCHÁZKA

Hra na ukulele

11:45SAMURAJOVÉ HAZUKAN DÓDŽÓ, SAMURAI KASUMI DÓDŽÓ - (Zeman, Dohnálek)

Japonské bojové umění

12:15FOUSÁČ

Hra na akordeon

13:00TAICHI PRAHA

Čínské bojové cvičení

13:15JIRKA HUNYADY

Kytara, akordeon, zpěv

14:00TEA DANCE
14:15BHANGRA A BOLLYWOOD MIX, Tatiana Bazilevská -

Indické tance - Bhangra, Bollywood mix, Bharatanatyam

14:30TAICHI PRAHA

Čínské bojové cvičení

14:45AFROBELA

Afro folk

15:30KLASICKÝ BHARATANATYAM Aradhana Schreuer -

Indické tance - Bhangra, Bollywood mix, Bharatanatyam

15:45ELENA KUBÍČKOVÁ

Indická klasická hudba

16:30SAMURAJOVÉ HAZUKAN DÓDŽÓ, SAMURAI KASUMI DÓDŽÓ - (Zeman, Dohnálek)

Japonské bojové umění

17:00HURRIYA

Břišní tance

17:30PERSIAN DIVAS

Perské tance

17:45SINGING STEEL - MILAN

Koncert Handpanů

18:30TOKHI & THE GROOVE ARMY
19:00ZÁVĚREČNÝ CEREMONIÁL

Vyhlášení festivalových soutěží

20:00KONEC FESTU

SOBOTA 14.8.2021

14:00ARTETERAPEUTICKÝ WORKSHOP (90´)

Martina Švarcová, maximální kapacita 8 os.

15:00WORKSHOP ON JAM-FLAVOUR GUESSING
16:00PÁROVÁ AKROBACIE (60´)

Mirka Papajiková, vlastní karimatka

17:00SINGING STEEL (45´)

Workshop hry na handpan

18:00ŠAMANSKÉ ORÁKULUM (45´)

Martina Švarcová, maximální kapacita 10 os.

Průběžný workshopZEN TOUCH SHIATSU - Monika Doležalová - masáže

NEDĚLE 15.8.2021

9:00JÓGA (60´)

A. Paikert, vlastní karimatka

10:30ARTETERAPEUTICKÝ WORKSHOP (90´)

Martina Švarcová, maximální kapacita 8 os.

13:30SINGING STEEL (40´)

Workshop hry na handpan

15:00ŠAMANSKÉ ORÁKULUM (45´)

Martina Švarcová, maximální kapacita 10 os.

17:30BŘIŠNÍ TANCE - HURRIYA (45´)

Výuka břišních tanců

Tea in MeditationPraha
Konfuciův institutPraha
Rishe TeaBrno
Kloboučníkův čajPraha
Harmonie Zvuku a BylinRačice-Pístovice
teastarter.czPraha
LaoTeaHausePraha
Nagomi TeaPraha
Herbarium projekt
RajteaÚštěk
HakuzanPraha
prodejcaje.czPraha
Wahawi iePraha
U dědka VrbákaNeratovice
TomchaiJindřichův Hradec
Cesta čajeBrno
HelpchangPraha
Mimo prostor a časPraha
Čajovna v maliníku
Farma Uchované SemínkoMšecké Žehrovice
U tří tanečnic
ČajodějBrno
MeeteaPraha
Die Kunst des TeesBerlin (DE)
DharmasalaPraha
Land od FireAzerbajdžán
CHARACTEASVídeň (Rakousko)
NomádiPraha
Ecstactic Dance TeamPraha
Yuri Podusov
Andrei Ivanov
OrijinPraha
Ari LinarielPraha
ChatoriiPraha
Das Geheimnis des TeesBerlin (DE)
Chashi Praha
MiroSun Pelhřimov
Slovanská čajovna Praha
U vysmátý žáby Ústí nad Labem
Cejlonské opojeníPraha

FARMA UCHOVANÉ SEMÍNKO (pouze neděle)
MINGIEDI SUKAMA, TRADING
SIČAJ.CZ
SHENGMU
PAVEL PELIKÁN
OXALIS ČAJ&KÁVA
ČAJOVÉ BYTOSTI
KLASEK TEA
PATIPATTI S.R.O.
SAMURAI SHOT
ČAJOVNA CHERUBÍN
PHO-BO BAR
PSYCHOVAR
MATCHA TEA
RAWITO
CLAIR OIL
KERAMIKA MORAVEC, MICHAL MAŇÁK - MAČKANÁ KERAMIKA
PRODEJCECAJE.CZ
U MODRÉHO SLONA
CESTA ČAJE
ČAJOVNA NOMÁDI
NATURESA
BUBEN ŠTĚSTÍ
RADOSTI NEPÁLU
TAYTA ROOTS
EKLIPSE
HERBÁRIUM PROJEKT
COLORES MEXICO, KILLARY
NOČNÍ ASOCIACE
JOVAAN
STEAM PUNK
SVĚT KVĚTIN

TOP UA-9965985-1